Online Hukuki Danışmanlık

Avukat Pınar Şakrak Hukuk & Danışmanlık Bürosu randevu ile yüz yüze görüşerek danışmanlık hizmeti sunduğu gibi, başka ülkede veya şehirde bulunan veya zaman bulamadığı için büromuzu ziyaret edemeyecek olan şahıs veya tüzel kişilere telefon ve e-mail aracılığıyla da online avukatlık hizmeti sunmaktadır.  Açmak istediğiniz bir dava, hazırlamak istediğiniz bir sözleşme veya itiraz etmek istediğiniz bir ödeme emri varsa bu ve buna benzer aklınıza takılan her türlü hukuki sorun için bizimle iletişime geçerek uzman hukuki yardım alabilirsiniz.

Bu sayede aklınızdaki sorulara yanıt bulacak ve karşılaştığınız hukuki problemlere ilişkin nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini zaman kaybetmeden öğrenebileceksiniz.

Online avukatlık hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken şey aşağıdaki formu doldurmak veya iletişim bilgilerimizdeki telefon numarası ile iletişime geçip online hukuki danışmanlık hizmeti için detaylı bilgi ve randevu almaktır.

Danışmak istediğiniz hususa ilişkin evraklarınız var ise ( mahkeme kararı, icra ödeme emri, para cezası, sözleşme gibi)  bu evrakları da e-mail, faks veya posta yolu ile tarafımıza göndermeniz halinde, evraklarınız incelenecek ve konuyla ilgili sorularınız yanıtlanmış olacaktır.

Gizlilik politikamız gereği bizimle paylaşacağınız isim, telefon, e-mail vb. iletişim bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları ve Avukatlık Kanunu gereği bizimle paylaşacağınız tüm hukuki soru ve bilgileriniz mesleki sır kapsamında korunacaktır.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön