Hakkımızda

Altoprak & Şakrak Hukuk Ve Danışmanlık Bürosu Av. Pınar Şakrak ve Av. Merve Demirci Altoprak tarafından Bursa’da kurulmuştur. Müvekkil odaklı, dürüst, dinamik ve şeffaf çalışma prensipleri çerçevesinde müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek hukuki problemleri önlemek, mevcut riskleri en aza indirerek çözüm sunmak adına hizmet vermekteyiz. Müvekkillerimizin haklarını korumak için her türlü hukuki çalışmayı gerçekleştirmek ve adaletin sağlanması için çalışmak en önemli gayemizdir.

 

Av. Pınar ŞAKRAK 

 Tavşanlı/Kütahya doğumlu Av. Pınar Şakrak Tavşanlı Anadolu Lisesi’nde öğrenim görmüş, ardından Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Avukatlık stajını  Bursa Barosu bünyesinde tamamlamış olup, bu süreçte aktif hukuk hayatına başlamıştır. 2017 senesinde Altoprak & Şakrak Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu avukatlarından olmuştur.

Av. Merve DEMİRCİ ALTOPRAK

 Artvin doğumlu Av. Merve Demirci Altoprak  Erzurum Nene Hatun Kız Lisesi’nde öğrenim görmüş,  ardından Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Erzurum Baro’sunda avukatlık stajını  tamamlamış olup ,bu süreçte aktif hukuk hayatına başlamıştır. 2017 senesinde Altoprak & Şakrak Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu avukatlarından olmuştur.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön